Alleluja! Zmartwychwstał Pan!

1 Komentarz

Weronika · 12 kwietnia 2020 o 1:53 pm

Nasi Kochani Czcigodni Duszpasterze.

Dziękujemy Panu Bogu za Was i Waszą posługę kapłańską wśród nas,że w tak trudnych czasach odważnie i oddanie trwacie przy swojej misji troszcząc się o Dom Boży i o wiernych Wam powierzonych.Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki łączom internetowym możemy się modlić w domach w łaczności z Wami sprawującymi Najświętszą Ofiarę Mszy Świętej w naszej parafialnej świątyni.
Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi Wam, darzy dobrym zdrowiem,chroni przed zarazą, a w każdej chwili w Waszej pracy kapłańskiej wierni byli zawsze z Wami.My wierzymy w to, że nasza świątynia ponownie wypełni się modlitwą i ludem Bożym.