Menu Zamknij

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY ŁYSE dotyczący obchodów Niedzieli Palmowej w Łysych w 2021 r.

Szanowni Państwo,

w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną informuję, że imprezy towarzyszące obchodom Niedzieli Palmowej w miejscowości Łyse w 2021 roku nie odbędą się. Ponadto kościół pw. św. Anny w Łysych został zamknięty dla zwiedzających.

W bieżącym roku przeprowadzony zostanie wyłącznie LI Konkurs Palma Kurpiowska z zachowaniem wszelkich obowiązujących wytycznych i zaleceń sanitarnych w związku z obowiązującym stanem epidemicznym oraz potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Przypominam również, że zgodnie z zapisami regulaminu LI Konkursu Palma Kurpiowska palmy konkursowe należy dostarczyć bezpośrednio do kościoła pw. św. Anny w Łysych w dniach:

  • 26 marca (piątek) – w godz. 10.00 – 15.00
  • 27 marca (sobota) – w godz. 9.00 – 13.00.

Wójt Gminy
Grzegorz Fabiszewski

http://www.gminalyse.pl/a,2555,komunikat-nr-7-wojta-gminy-lyse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *