Youtube  ul. Kościelna 18  +48 513 196 770   proboszcz@parafialyse.pl A A A  

Pielgrzymka do Medjugorje

poniedziałek, 09-05-2022

Pielgrzymka do Medjugorje

W dniach 4 - 12 Lipca 2022 organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie, wyjazd z Łomży

04.07. - 12.07.2022
ŁOMŻA – MEDUGORJE – DUBROVNIK – MOSTAR – TIHAJLINA – VEPRIĆ – SPLIT

PROGRAM:
1. DZIEŃ 04.07. Poniedziałek: Wyjazd w godzinach porannych z Łomży(4,00), przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2. DZIEŃ 05.07. Wtorek: Msza Święta, śniadanie, wykwaterowanie wyjazd w dalszą drogę. Przejazd do Medugorje, zakwaterowanie, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
3. DZIEŃ 06.07. Środa: Śniadanie, Msza Święta. Przejazd na miejsce objawień – Podbrdo, wejście na górę. Spacer po Medugorje, zapoznanie z Sanktuarium - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. W miarę możliwości wizyta we wspólnocie Cenacolo. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
4. DZIEŃ 07.07. Czwartek: Śniadanie i wyjazd do DUBROVNIKA - pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Pobyt rozpoczniemy Mszą Świętą, następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
5. DZIEŃ 08.07. Piątek: Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, powrót do hotelu, śniadanie. Msza Święta. Przejazd na wybrzeże chorwackie, pobyt nad morzem – relaks, wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
6. DZIEŃ 09.07. Sobota: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. Powrót do Medugorje, czas wolny, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
7. DZIEŃ 10.07. Niedziela: Przejazd do Tihajliny, wizyta w kościele parafialnym, modlitwa przy figurze Matki Bożej. Powrót do Medugorje, Msza Święta, czas do dyspozycji pielgrzymów. Po południu obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
8. DZIEŃ 11.07. Poniedziałek: - Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Msza Święta w Sanktuarium VEPRIĆ – chorwackie Lourdes. Przejazd do SPLITU zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
9. DZIEŃ 12.07. Wtorek: Śniadanie, Msza Święta, wykwaterowanie, przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy do Polski. W czasie jazdy krótkie postoje, przerwa na obiad we własnym zakresie. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.
 

CENA: 1750 PLN + 170 EURO*

CENA ZAWIERA:

 • TRANSPORT KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM
 • 2 NOCLEG W HOTELU TRANZYTOWYM W CHORWACJI – POKOJE Z ŁAZIENKAMI
 • 6 NOCLEGÓW W HOTELU W MEDUGORJE – POKOJE Z ŁAZIENKAMI I KLIMATYZACJĄ
 • 7 ŚNIADAŃ I OBIADOKOLACJI
 • OBIAD W DRODZE POWROTNEJ
 • W ZWIEDZANYCH MIASTACH( DUBROVNIK, SARAJEWO, SPLIT,) OPIEKĘ LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW
 • OPIEKĘ LICENCJONOWANEGO PILOTA
 • OPŁATY DROGOWE, AUTOSTRADOWE, KLIMATYCZNE, PARKINGOWE, WJAZDY DO MIAST
 • UBEZPIECZENIE NNW I KL TUiR ERGO
 • SYSTEM SLUCHAWKOWY TOUR-GUIDE
 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJN

Informacje i ZAPISY: ks. Paweł Nocko 530 761 128

Gmina Łyse
Oficjalna Strona Diecezji Łomżyńskiej
Radio Nadzieja

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM